• Mire se erdhet ne SE-Tek

  Cilesore , Te Besueshem, Te Shpejt

  Produkte
 • Mire se erdhet ne SE-TekSHPK

  Cilesore , Te Besueshem, Te Shpejt

  Produkte
 • Mire se erdhet ne SE-TekSHPK

  Cilesore , Te Besueshem, Te Shpejt!

  Produkte
Jemi te hapur nga 08:00 deri ne 16:00. Na telefononi per cdo informacion qe kerkoni ne +35542253169 Rruga e Kavajes,Nd.126 ,Kat I

KUSH JEMI?

MESO SE KUSH JEMI DHE CFARE OFROJME!

image

SE-TEK SHPK eshte nje kompani serioze e themeluar ne vitin 2017. Nje nga parimet tona me te rendesisshme eshte mbajtja e klientit te kenaqur dhe kryerja e nje sherbimi cilesor.

image

Ne jemi te besueshem

"Jemi transparente ne procesin e punes.Ju degjojme dhe zbatojme kerkesat tuaja.

image

Ne jemi te shpejte

Qe ne momentin e marrjes se punes apo porosise, stafi yne punon menjehere per ta kryer ate.

image

Ne bashkepunojme me ju.

SE-TEK SHPK mendon se nje nga menyrat me te mira te kryerjes se nje pune me sukses eshte komunikimi i mire me klientin dhe bashkepunimi me te.

NA KONTAKTONI

SE-TEK SHPK, per te mundesuar nje sherbim me klientin sa me te shpejt ne kohe, ve ne dispozicion kete formular konakti.

 • Rruga e Kavajes,Ndertesa 126,Kat I
  Tirane, Shqiperi
 • +35542253169
  +355672229122
  +355674032999
 • E HENE - E PREMTE: 08:00 am - 16:00 pm
  E SHTUNE: 08:00 am - 14:00 pm